Parafia św. Rodziny Gdańsk - Stogi

Porządek Mszy Św.

W NIEDZIELE I ŚWIĘTA:

7.00,    9.30,   11.00,   12.30,    18.00 (IX - VI), 19.00 (VII i VIII)

W DNI POWSZEDNIE:

6.30,   7.30, 18.00

Godziny otwarcia poza okresem wakacji:

poniedziałek     9.00 - 11.00
środa i piątek:    9.00 - 11.00, 16
.00 – 17:30

W okresie wakacji letnich:

poniedziałek i piątek:     9.oo – 11.oo
środa:
    16.oo – 17.30

Intencje przyjmujemy w godzinach pracy biura lub po każdej niedzielnej Mszy Świętej w zakrystii.
Wezwania do chorego i sprawy pogrzebowe - tel. 608 585 386.

Adres:
ul. Rozłogi 4
80-658 Gdańsk
tel. 58 307 30 60

e-mail: stogi@diecezja.gda.pl

Numer konta:
23 1090 1098 0000 0001 1638 6163

Pielgrzymki

NAJBLIŻSZE PIELGRZYMKI:
 
- 22.06 - 2.07.2024: BAŁKANY – MACEDONIA I ALBANIA (brak wolnych miejsc)
- 5 - 17.07.2024: BIESZCZADY (obóz wakacyjny dla dzieci i młodzieży; brak wolnych miejsc)

- 18.07 - 1.08.2024: CAMINO DE SANTIAGO - piesza pielgrzymka do grobu św. Jakuba szlakiem Da Costa z Porto (brak wolnych miejsc)

- 26.04 - 3.05.2025: GRUZJA (szczegółowe informacje i zapisy - w sierpniu)

*********

POPRZEDNIE PIELGRZYMKI:

- 11.05.2024 (sobota): SKRZATUSZ - sanktuarium Matki Bożej Bolesnej

- 16.03.2024 (sobota): GÓRKA KLASZTORNA - MISTERIUM MĘKI PAŃSKIEJ

- 18.11.2023 (sobota): WARSZAWA (Narodowe Sanktuarium św. Andrzeja Boboli (Msza św. i zwiedzanie muzeum), Muzeum Żołnierzy Wyklętych i Więźniów Politycznych PRL, Powązki Wojskowe).

- 14.10.2023 (sobota): BYDGOSZCZ (katedra św. Marcina i św. Mikołaja, zwiedzanie miasta, obiad, bazylika św. Wincentego a Paulo),

- 23. 09.2023 (sobota): KASZUBY (skansen we Wdzydzach Kiszewskich, kalwaria w Wielu, wieża widokowa w Przytarni)

- 17.07.2023 (poniedziałek): SŁOWIŃSKI PARK NARODOWY (skansen Słowińców w Klukach, Jezioro Łebsko, wieża widokowa na Rowokole, kościół Świętej Rodziny w Smołdzińskim Lesie)

- 21 - 30.06.2023: CAMINO DE SANTIAGO - pielgrzymka piesza do grobu św. Jakuba

- 9 - 10.06.2023 (piątek - sobota): piesza pielgrzymka do Sanktuarium bł. Doroty z Mątów

- 29.04 - 3.05.2023 (sobota - środa): PODKARPACIE

- 18.03.2023 (sobota): GŁOTOWO I ŚWIĘTA LIPKA 

- 25.02.2023 (sobota): KOCIEWIE (Pelplin, Gniew)

- 7 - 18.11.2022: ZIEMIA ŚWIĘTA (Izrael i Jordania)

- 14 - 17.10.2022: PODLASIE (Suchowola, Okopy, Sokółka, Święta Woda, Supraśl, Kruszyniany, Święta Góra Grabarka, Pratulin, Kodeń, Sobibór, Chełm, Jabłeczna, Kostomłoty, Drohiczyn)

- 24.09.2022 (sobota): Święta Góra Polanowska

- 27.08.2022 (sobota): Licheń

- 19.08.2022 (piątek): Mierzeja Wiślana (Świbno - Mikoszewo - Stegna - przekop Mierzei - Krynica - Piaski i powrót)

- 25.06.2022 (sobota): Koszalin i Kołobrzeg
- 17-18.06.2022 (piątek-sobota): 
piesza pielgrzymka do Sanktuarium bł. Doroty z Mątów

- 4.06.2022 (sobota): wyjazd dla młodzieży na Ogólnopolskie Spotkanie Młodych "Lednica 2000"

- 28.05.2022 (sobota): Gietrzwałd (z rejsem statkiem Żeglugi Ostródzko - Elbląskiej, z Ostródy do Starych Jabłonek)

- 30.04.2022 (sobota): Gdańsk Święty Wojciech, Święty Gaj, Elbląg, Mierzeja Wiślana

- 2.04.2022 (sobota): Wiele, Górka Klasztorna (Misterium Męki Pańskiej)

- 27.11.2021 (sobota): Lubawa - Lipy - Nowe Miasto Lubawskie - Wardęgowo - Jabłonowo Zamek - Grudziądz

- 13.11.2021 (sobota): Warszawa (Sanktuarkim św. Andrzeja Boboli, Muzeum Powstania Warszawskiego, Powązki Wojskowe i Stare)

- 23.10.2021 (sobota): północne Kaszuby (Żarnowiec, Swarzewo, "Nordowi Mol", Piaśnica, Wejherowo), 

- 25 - 27.09.2021 (sobota - poniedziałek): Częstochowa i okolice (sanktuaria: Jasna Góra, Leśniów, Mrzygłód, Gidle, zamki w Olsztynie k.Częstochowy i w Bobolicach

- 27.07.2021 (wtorek): Sanktuaria Diecezji Pelplińskiej: Płochocin, Byszewo, Topolno

- 03.07.2021 (sobota): Skępe (Sanktuarium Matki Bożej Brzemiennej), Obory - Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej

- 19.06.2021 (sobota): Chełmno, Świecie, Piaseczno,

- 22.02.2020 (sobota): Kociewie i Bory Tucholskie (Gorzędziej, Pelplin, Zamarte, Wiele),

- 14.12.2019 (sobota): Kaszuby (Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie, Skansen - Parowozownia w Kościerzynie, Sanktuarium Matki Bożej Sianowskiej, kolegiata p.w. Wniebowzięcia NMP w Kartuzach),

- 23.11.2019 (sobota): Warszawa (kościół św. Stanisława Kostki, grób i izba pamięci bł. ks. Jerzego, Muzeum Katyńskie, Powązki Wojskowe i Stare),

- 19-20.10.2019 (sobota - niedziela): Sanktuaria Warmii (Kadyny, Braniewo, Chwalęcin, Krosno, Stoczek, Lidzbark Warm., Tłokowo, Glotowo, Gietrzwałd, Zielonka Pasłęcka)

- 28.09.2019 (sobota): Święte Góry Pomorza (Polanowska i Chełmska),

***********************************************************************************

 

 

Zdjęcia

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
22 0.06071400642395